Účinkující

Martina Vágner Dostálová

Jsem rodilá Trutnovačka se srdcem na dlani se šťastnou duší, i když hlubokými ranami v srdci.

... už od dětství jsem byla rebel, svéhlavá až tvrdohlavá, velmi houževnatá a nezávislá s touhou po dobrodružství. Od mládí se u mě projevoval a převládal pocit pomáhat druhým,  cestovat, objevovat neznámá místa. Má životní cesta je trnitá, plná pádů a opětovného zvedání ze země, stavění na pevnost vlastní nohou, nešťastných a šťastných životních okamžiků a období. Mému poslání - pomáhat druhým jsme však zůstala věrná, i když život se se mnou moc nemazlil. Lidské životy, lidé kolem mě, mi nejsou jedno.

..... je to již 10 let co mě dobrovolně opustila a svým rozhodnutím zemřít nechala na tomto světě bez NÍ má milovaná dcera Michaela.

Povídání, vzpomínání na trpkosti života, totální destrukci, ztrátu smyslu proč žít dál, až po nový nádech a výdech, napnutí všech sil a plachet s novým svěžím větrem - směrem k smysluplnému životu, realizaci životního poslání, které jsem objevila a pochopila až po smrti mé milované dcery. O cestách, které následovaly při hledání sama sebe do Indie, Tanzanie, Bali až na Jávu. Jedním z mých poslání bylo založení svépomocné skupiny pro rodiče, kterým odešly děti ze života svým vlastním rozhodnutím.