Účinkující

Milli Janatková

Osobitá zpěvačka, multiinstrumentalistka, skladatelka, výtvarnice a lektorka přirozeně propojující žánry i umělecké obory. Pochází z Česka, cestuje po Evropě, Indii, USA. Roku 2013 vydala transformační autorské album Proměna, které získalo čtyři nominace na ceny The Independent Music Awards v roce 2014. V projektu a albu Mým kořenům autorka zpracovává téma odpouštění a podpory mezilidských vztahů. "Inspiruje k otevírání a vyrovnání se s rodovým tabu a válečnými, socialistickými traumaty a potlačenými emocemi, které nevědomě ovlivňují následující generace i stav společnosti. Přináší naději, cestu k vzájemné komunikaci a pochopení, " říká k projektu Mým kořenům autorka. Nahrávka byla nominována na prestižní cenu Classic Prague Awards ( Crossover ) a zvítězila v kategorii A Capella amerických hudebních cen The Independent Music Awards. 

Janatková se právě vrátila z úspěšného turné a tvůrčí rezidence v Indii a pracuje na projektu Hluboko, který je založený na originálních aranžích nejstarších českých hudebních památek upravených pro vícehlasy, looping, hru na bicí soupravu a perkuse. Milli vydává Indický deník a videoklip Buoh.

Autorčiny projekty vyjadřují úctu k předkům, životnímu prostředí, fyzickému a psychickému zdraví a podporují propojování kultur s vědomím odpovědnosti v rámci celého světa.