Reference na semináře

Katka Haasová

(absolvovala všechny 3 semináře K smrti dobré cesty)

Jsem opravdu vděčná, že jsem si dopřála všechna tři víkendová setkání v rámci K Smrti dobré cesty. Janě s Andreou se podařilo připravit skvělé, na sebe tématicky navazující a vše podstatné obsahující, moduly, ve kterých nám předaly nejen spoustu nových, velmi užitečných informací, ale nabídly také řadu sebe-poznávacích prožitkových cvičení a nádherných rituálů. 

Pokaždé se sešla trochu jiná skupina (převážně žen), ale i tak rychle vznikla přátelská, tvůrčí, bezpečná a podporující atmosféra, ve které bylo možné učit se novým věcem, sdílet silné osobní příběhy, emoce, zažívat blízkost, pochopení a přijetí, a nořit se tak společně do mystéria Smrti, přijímaní ztrát, loučení i vyprovázení. 

K Smrti dobrá cesta mě obohatila jak v profesní, tak v osobní rovině, a všem, které téma volá bych přála, aby si ji dopřáli. Přinese jim to možnost naučit se o tématu i o sobě něco nového, zbavit se (alespoň zčásti) existenciální úzkosti ze Smrti, uzavřít některé neukončené záležitosti a otevřít Srdce. Děkuji!