Účinkující

Jaroslav Dušek

Programem nás po dobu dvou dní bude provázet náš přední český divadelní a filmový herec, improvizátor, moderátor, libretista a scénárista Jaroslav Dušek.

Andrea Radomská

Průvodkyně lidí na konci života a jejich blízkých. Pohybuje se na poli hospicové a paliativní péče od roku 1999. Stála u zrodu mnoha mobilních hospiců.


Michaela Petersen

Do kolébky jsem dostala toulavé boty. Osudovou se pro mě stala Jižní a Střední Amerika, země jako Peru, Kolumbie, Guatemala, Mexiko...  

Monika Hasalová

je známá pro svou autentičnost, zkušenost a hlubokou moudrost, kterou s láskou přináší. Považuje spiritualitu za přirozenost, kterou pomáhá znovu objevit v každém z nás.   

Veronika Hurdová

Vždycky jsem byla ve spoustě věcí „ta divná". Narozdíl od svého 15letého já se za to dnes už nestydím. Mám víc dětí než rukou. Gréta, Marián a Janek se jmenují. Ty děti, ne ruce. 


Jana Gorst

Som Dula pre umierajúcich, zdravotná sestra, lektorka Chakra Evolution jogy a jogy pre ľudí s chronickými a onkologickými chorobami. 


Jana Šilerová

Emeritní biskupka Církve československé husitské a farářka náboženské obce v Rychvaldě. Vystudovala Husovu československou bohosloveckou fakultu v Praze.

Anna Vršník

Anna je dula, lektorka hypnoporodu, průvodkyně žen za spokojenějším životem. Věří, že naše duše je moudřejší, než my samy, a když ji posloucháme, dokážeme být v životě šťastnější. 

Daniela Rywiková

Historička umění zabývající se vizuální kulturou pozdního středověku. Přednáší dějiny umění středověku, křesťanskou ikonografii a historiografii dějin umění na Filozofické fakultě Ostravské univerzity.  

Blanka Javor Dobešová

je spoluzakladatelkou organizace Ke kořenům a přírodního hřbitova Les vzpomínek. Do přírodního pohřebnictví se zamilovala na vysoké škole a nyní je ekofunebračkou na plný úvazek. 

Martina Vágner Dostálová

Jsem rodilá Trutnovačka se srdcem na dlani se šťastnou duší, i když hlubokými ranami v srdci. Už od dětství jsem byla rebel, svéhlavá , velmi houževnatá a nezávislá s touhou po dobrodružství. 

Martina Špinková

vystudovala VŠUP, knižní kulturu a písmo, kreslí, maluje, šije a píše. Ilustrovala asi 80 knih, píše a maluje autorské knihy většinou pro děti, vydala tři básnické sbírky. Spolupracovala s několika ...

Antonia Nyass, Milli Janatková, Ridina Ahmedová

Tři osobité ženy mnoha talentů a inspirativních projektů, v prvé řadě však zpěvačky tělem i duší.

Michaela a Daniel Plecháčkovi

Naší společnou vášní je rytmus.. Věnujeme se muzikoterapii, hudebně prožitkovým programům, vzdělávání a v neposlední řadě umělecké činnosti. Jsme zakladatelé centra Muzikohraní®. 

Dagmar Angelína Mádrová

Mojí největší vášni je kreslení a tvorba vůbec. Kreslení je mým způsobem komunikace - se světem, s ostatními i sama se sebou. Tvořím také z touhy zdobit svět.