Účinkující

Jaroslav Dušek

Programem nás po dobu dvou dní bude provázet náš přední český divadelní a filmový herec, improvizátor, moderátor, libretista a scénárista Jaroslav Dušek.

Viliam Poltikovič

Dokumentarista, spisovatel a fotograf, který natočil přes 150 dokumentárních filmů. Před rokem 1989 se věnoval psychologickým a sociologickým tématům, poté zaostřil na duchovní oblast.

- více -

Juliet Navrátilová

Průvodkyně srdce (učí metodu Myslet srdcem) a průvodkyně kulturami (profesionální průvodkyně po Londýně a silových místech jižní Anglie).

- více - 

Jan Benda

Psycholog a terapeut. Dlouhodobě se věnuje především využívání všímavosti a soucitu se sebou v psychoterapii a seberozvoji, ale i v managementu a leadershipu.

- více - 

Sofie Sarras

je žena, matka, babička. Buditelka - vizionářka, spirituální a sociální leader, changemaker. Provází meditační retreaty Advaita Védanty, předává Mantru Zářivého Lidství a Mantru a Mudru Zření Srdcem.  

- více -

Helena Máslová

Za svůj život jsem vypsala stovky úmrtních listů, v rámci nočních služeb na interně jsem měla řadu let i koronerní povinnost ohledávat zemřelé v terénu, pracovala jsem jako geriatr v léčebně dlouhodobě nemocných. 

- více - 

Jan Skryja

je expertem na lucidní snění a snovou terapii. V rámci své snové filozofie je přesvědčený o tom, že svět snů se může stát tou nejlepší možnou sebeterapií.

- více - 

Monika Hasalová

Celistvost, souvislosti, kontext a nadhled, praxe. To jsou slova, která mohou chrakterizovat mou životní cestu. Jsem mimo jiné poradkyně pro pozůstalé, terapeutka a zakladatelka Univerzity vědomého života.

- více -

Slávek Vurst

Jsem nemocničním kaplanem a členem paliativního týmu FN Olomouc. Mám více jak desetiletou praxi v nemocnici, a spolupracuji s mobilním hospicem.

- více - 

Lucie Burdová

Jsem spokojenou mámou 4 dětí - 3 pozemských a jednoho nebeského. Můj příběh je více o láskyplném sdílení, zdrojem mé síly a tvořivosti a zároveň pokornou připomínkou v každém tady a teď. 

- více -

Otisk křídel

Caroline Pajtlová, Lukáš Prudil

Jsme tým mladých lidí, kteří se rozhodli spojit své dovednosti, zkušenosti a záměr. Vznikl dokument Otisk křídel, který bude mít předpremiéru v listopadu 2022

- více -Patrik Kee

Umělec a hlasový improvizátor, který dokáže během pár minut strhnout publikum velmi nenásilnou formou do úžasného světa jeho srdce, tónů, hudebních vln, ozvěn a nečekaných zvukových proměn.

- více -