Účinkující

Jaroslav Dušek

Programem nás po dobu dvou dní bude provázet náš přední český divadelní a filmový herec, improvizátor, moderátor, libretista a scénárista Jaroslav Dušek.

Viliam Poltikovič

Dokumentarista, spisovatel a fotograf, který natočil přes 150 dokumentárních filmů. Před rokem 1989 se věnoval psychologickým a sociologickým tématům, poté zaostřil na duchovní oblast.

- více -

Sofie Sarras

je žena, matka, babička. Buditelka - vizionářka, spirituální a sociální leader, changemaker. Provází meditační retreaty Advaita Védanty, předává Mantru Zářivého Lidství a Mantru a Mudru Zření Srdcem.  

- více -

Helena Máslová

Za svůj život jsem vypsala stovky úmrtních listů, v rámci nočních služeb na interně jsem měla řadu let i koronerní povinnost ohledávat zemřelé v terénu, pracovala jsem jako geriatr v léčebně dlouhodobě nemocných. 

- více - 

Monika Hasalová

Celistvost, souvislosti, kontext a nadhled, praxe. To jsou slova, která mohou chrakterizovat mou životní cestu. Jsem mimo jiné poradkyně pro pozůstalé, terapeutka a zakladatelka Univerzity vědomého života.

- více -

Patrik Kee

Umělec a hlasový improvizátor, který dokáže během pár minut strhnout publikum velmi nenásilnou formou do úžasného světa jeho srdce, tónů, hudebních vln, ozvěn a nečekaných zvukových proměn.

- více -