Účinkující

Alan Lowen - patron festivalu

je jedním z předních světových průvodců lidí, kteří se chtějí naučit integrovat a oslavovat všechny aspekty svého osobního života a bytí. Již přes 40 let vede prožitkové workshopy a dlouhodobé výcviky, zaměřené na základní lidská témata. Je zakladatelem The Art of Being®.

Více

Naděžda Špatenková

je psycholožka, terapeutka, gerontosocioložka, odbornice na pozůstalostní péči, autorka mnoha odborných publikací. Specializuje se především na krizovou intervenci, poradenství v náročných životních situacích, péči o seniory a thanatologii. Je průkopníkem poradenství pro pozůstalé v ČR.


Emil Páleš (SK)

je vědec, filosof a představitel sofiologie, která usiluje o syntézu různých pramenů poznání. Předmětem jeho výzkumu jsou psychologické, kulturní a přírodní vzorce tvořivosti a jejich časové zákonitosti v individuálních biografiích, ve světových dějinách a v evoluci přírody.  

Gabriela Filippi

herečka, autorka Léčivého divadla, a duchovní průvodkyně přináší naději  v představení Dar z nebes. 

Gabriela o divadle píše: dávám v něm lidem skrze umění, humor, kouzlo a sílu divadla nahlédnout tam, kam se běžně nedíváme. Do světa andělů, mystiky, spirituality.

Více

Diana Siswartonová

je výzkumnice a propagátorka vitální kvality vody. Fascinována její průzračností a neuchopitelností zkoumá její fyzické projevy, formy a struktury. Ty považuje za výraz jejích životodárných kvalit, které jsou pro většinu standardních metod nezachytitelné. Věnuje se osvětě, zlepšení kvality vody pomocí udržitelných způsobů a technologií inspirovaných přírodou.

Jan Bílý

je kouč a systemický poradce. Vede semináře osobního rozvoje, které se zakládají především na systematických konstelacích, šamanismu a filosofii indického spirituálního učitele Osha.  Píše knihy a články do odborných a populárních médií. Jeho současný fokus je zaměřen na krátké intenzivní konstelace.
Barbora Steinlauf

 je advokátkou specializující se na zdravotnické právo.

Je přední specialistkou na právní otázky související s poskytováním péče v závěru života a se smrtí, tj. oblast zdravotnictví, pohřebnictví a dědického práva. Je jedinou advokátkou, která se specializuje na právní podporu rodin, které přišly o miminko během těhotenství, porodu nebo těsně po něm.

Více

Anna Karina León Girón (VEN)

se již než 15 let profesionálně věnuje práci se zvířaty jako telepatická komunikátorka, učitelka komunikace se zvířaty, doprovází zvířata, když opouštějí své tělo.

„Zvířata vždy představovala mé nejhlubší spojení s přírodou, a také se se mnou podělila o celou řadu informací o tom, jak se můžeme propojit sami se sebou, abychom slyšeli všechnu moudrost a informace, které pro nás mají."

Více

Jaroslav Šejvl

od roku 2009 se věnuje problematice správy veřejného i neveřejného pohřebiště, tématům umírání a smrti. Kromě jiného je i autorem publikace Povinnost obce zajistit pohřbení aneb tzv. sociální pohřby a spoluautorem dvou vydání komentáře k Zákonu o pohřebnictví a o válečných hrobech.


Alena Peremská

je všeobecná sestra v paliativním týmu a v domácí péči, poradce pro pozůstalé, kouč a lektor perinatální paliativní péče. Je členka Rady Sekce pro etiku v České společnosti paliativní medicíny JEP. 

„Moje osobní a srdcové téma je  perinatální paliativní péče - tedy práce s rodinami, které přišly o dítě během těhotenství, porodu či krátce po něm. Toto téma jsem přinesla do České republiky před více než 15 lety."

 

Jana Slavice

je poradkyně pro pozůstalé, průvodkyně konci v našich životech a ceremonialistka. Podporuje v době ubývání sil, připravuje s pozůstalými jedinečná poslední rozloučení, pracuje s ženami po ztrátě miminka v těhotenství či po porodu. Provází indiviuálními i skupinovými rituály.

Více

Gabriela Teplická

je světově oceňovaná slovenská dokumentární fotografka, která nám předává přechodové momenty v lidském životě formou vizuálního umění.

Více


Maok

 je hudebník, improvizátor, multiinstrumentalista, zpěvák, skladatel, ale hlavně člověk, jehož životní součástí a nejvýraznější složkou sebevyjádření je hudba.

„Váš festival mám zapísaný hlboko v srdci. Rád prídem znova."

Více


Barbora Minarčíková

Jsem multiinstrumentalistka, která miluje hudební nástroje, prozkoumává možnosti svého hlasu a objevuje rozmanité zvuky. Ponořte se se mnou do zvuků, rytmů, melodií a hlasů, které nás mohou zanést hluboko do našeho vnitřního světa emocí. Světa, kde můžeme být v pravdě sami sebou.

Více

Martina Kociánová

je moderátorka a operní pěvkyně.

Od roku 2018 moderuje ve vlastní produkci na webu Svobodné universum (Rádio Universum) obnovený pořad Kupředu do minulosti. Je nám ctí, že i letos tato skvělá a laskavá profesionálka přijala moderování K smrti dobrého festivalu.