Strážkyně Brány

16. června - 18. června 2023

3denní prožitkový seminář o počátcích a koncích.

Zažij znovu nádech, jako by to bylo poprvé. Odevzdej se výdechu, jako by byl poslední.


O setkání

Prožijeme 3 dny v energii doteku s mystériem počátků a konců. Průchod BRANOU POČÁTKU jsme poznaly všechny, na průchod BRANOU KONCE se můžeme připravovat celý život a je jisté, že nás čeká. Pojď se rozpomenout na svou jedinečnou první cestu.
Nechej se opečovat, vyživit a dovol si jen být v kontaktu s tím, co nás přesahuje...
Zažij znovu nádech, jako by to bylo poprvé.
Přiblížíš se také k BRÁNĚ, která cestu uzavírá - v intenzivním spojení s elementy v sobě i kolem sebe, s dechem a pohybem.
Povedeme tě bezpečně, s respektem a zkušeností z doprovázení umírajících.

Na semináři vyjdeme z potřeb a nastavení skupiny.

Naším záměrem je vše prožít v maximální laskavosti.

Otevřít prostor pro vše, co si dovolíš cítit, vydýchat, dosytit a opečovat v sobě tak, aby každý tvůj další okamžik ŽIVOTA byl zároveň tvým ANO druhé polaritě - SMRTI. 

přijetí, odpuštění, vděčnosti a síle vykročit.

Podpoříme se vzájemně v uctění toho, co nás opustilo - dohoupáme naše nedosycené potřeby, zavineme tak, bay mohlo odejít vše nefunkční a brzdící nás.

S otevřeným prostorem, otevřenou myslí a otevřeným srdcem pak můžeme přijímat do svého života to nové a zároveň mít sílu být nablízku druhým v jejich náročných životních momentech.

Co můžeš čekat?

Když chceš doprovázet druhé, je třeba mít sama sílu a dát péči sobě.
Pojď  se vyživit a nechat opečovat s laskavou podporou 2 průvodkyň

  • Čeká tě práce s emocemi, pouštěním a přerodem do nového
  • Zacílíme a rozproudíme energii v těle
  • Otevřeme srdce i mysl pro vše, co jsi připravená pustit do svého života
  • Dechová meditace
  •  Rituál Dokolébání a zavinutí
  • intenzivní kontakt s přírodou

CO NÁM NA CESTĚ POMŮŽE?

Hanka pracuje často s porodními tématy, podporuje nervový systém skrze Zdroje a Dech života. Janě je blízký prožitek, práce s tělem a hlasem. Při své praxi se zaměřuje na budoucnost a její formování na úrovni nevědomí.

Obě milujeme rituály, obě se současně opíráme o svou praxi a vzdělání. Hanka v oblasti zrození života, Jana zase v jeho konci.

Čas - tři dny naplněné laskavostí sama k sobě a pozorností k tomu, co se otevírá. Co chce být uznáno, opečováno a s láskou propuštěno? 

O nás:

HANKA SLAVÍKOVÁ

Věřím, že způsob, jakým přicházíme na svět, zásadně ovlivňuje celý náš život. Otisky z porodu a raného dětství zformují (mnohdy s jistou zátěží) naše postoje a vztahy k sobě i ke světu. Ve své praxi nabízím podporu pro nervový systém, tělo i mysl a podporuji tak integraci náročných životních situací do dalšího bytí.
Mám důvěru v moudrost těla a jeho sebeléčení. Jsem přesvědčena, že jako lidské bytosti nakonec dokážeme projít traumaty, pokud jsme v procesu integrace zdravě podpořeni. Za sebe mohu nabídnout hluboký soucit, naslouchání a přítomný okamžik. Poslední dobou se aktivně setkávám i s tématem smrti a umírání.

A Jana dodává - „Hanka je naprosto autentická, vnímám z ní hlubokou vlastní zkušenost a moudrost, kterou s láskou přináší..." 

JANA SLAVICE

Doprovázím konci v našich životech tak, aby mohl být využit jejich transformační a léčivý potenciál.

Podporuji v době ubývání sil, bývám přítomna při úmrtí, připravuji s pozůstalými jedinečná poslední rozloučení v souladu s tím, co měl dotyčný rád. 

Ráda pracuji s rituálem, tělem, hlasem, představivostí. 

Na seminářích směřuji k prožitku, naladění se na své nevědomí, které mnohdy „ví" nejlíp... Ráda s vámi budu sdílet své zkušenosti.

A Hanka dodává - „Jana je pro mne ztělesněním něžnosti a síly. Je citlivá i pevná... Pro mnohé jsou to vzdálené polarity spektra a lidé si myslí, že lze mít jedno nebo druhé. Já tvrdím, že smyslem celistvosti je nést obojí a u Janičky to vidíte žít."

Více...

Místo konání

soukromá roubenka na Prašivé, Beskydy

Naši cestu podpoří nádherná okolní příroda - setkání proběhne v soukromé roubence, na samotě, v laskavé náruči beskydských lesů na hoře Prašivá.

 (680 m.n.m., CHKO Beskydy)

Lehká bezmasá strava se bude vařit na kamnech a živém ohni. Spát budeme na postelích, matracích a futonu. 

Práce v malé skupince 10 účastnic umožní jít skutečně do hloubky.


Cena

3denní workshop - 6 300 Kč včetně ubytování a stravy. 

Registrace „Strážkyně Brány"

Vyplň prosím všechny potřebné údaje, ozveme co ti nejdříve zpět.

Odesláním přihlášky souhlasíte se zpracováním osobních údajů a obchodními podmínkami.